Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Biz Kimiz?

1985 Yılında alüminyum doğrama imalatıyla Ankara’da sektöre adım atan AKMAN ailesi, 1992 yılında Akmanlar Alüminyum Ltd. Şti. ünvanı ile İzmir’de doğrama imalatının yanı sıra alüminyum profil ve aksesuar satıcılığını yapmaya başlamıştır.

2001 yılından itibaren yalnızca alüminyum doğrama ve cephe sistemleri satış ve pazarlamasına yönelmiştir.

Akmanlar Alüminyum AŞ. bünyesinde alüminyum kapı pencere sistemleri, alüminyum cephe sistemleri ve aksesuarları, güvenlikli alüminyum dış kapılar, alüminyum kapı kasaları, kompozit panel gibi ürünleri bulundurmaktadır.

About

Ege Bölgesinde 108 Renk 40.000 m2 Kompozit Levha Stoğu ile Bölgenin En Büyük Deposu!

2015 yılında Akmanlar Alüminyum ALUWAY markası ile ürünlerini tek bir çatı altında birleştirmiştir.

İstikrarlı büyüyen yapısı ve artan talepler doğrultusunda 2016 yılında Sarnıç bölgesinde yapmış olduğu kendine ait 7000 m2 kapalı alana sahip binasına taşınarak bünyesine elektrostatik toz boya tesisini de ekleyip alüminyum kapı pencere ve cephe sistemlerinde güçlü stok yapısı ve boya tesisiyle binlerce istenilen rengi değerli iş ortaklarının hizmetine sunmuştur.

Akmanlar Alüminyum, kompozit levha ve alüminyum sistemlerinde Türkiye ve Avrupa'nın lider markalarının temsilciliklerini üstlenerek, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak benimseyen bir firma olarak 30 yıldır sektör liderliğini korumaktadır.

Bayilerimiz

Akmanlar Alüminyum'un, sektördeki rakiplerinden öne çıkan yenilikçi ürünleriyle, Türkiye'nin dört bir yanına ulaşarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan bayi ağına erişmek için aşağıdaki alandan yararlanabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Siz değerli müşterilerimizin sorularınızı yanıtlamak ve ihtiyaçlarınıza çözüm sunmak için buradayız. Her türlü soru, öneri veya talebiniz için bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.