Your Gateway to a World of Breathtaking destinations

Our curated selection of travel experiences is designed to inspire and
ignite your passion for exploration.
Tailored for You

Hakkımızda

ALUWAY bir Akmanlar AŞ markasıdır. Akmanlar 1992 yılında Karabağlar/İZMİR de kurulmuş olup ana faaliyet alanı ; inşaat sektörüne kaliteli Alüminyum profil ve aksesuarlarının tedariğini yapıp satmaktır. Günümüzde halen Türkiye ve dünyanın en iyi markalarının distribütörlüklerini yapmaktadır.

Akmanlar; 2013 yılına gelindiğinde kendi markası ALUWAY‘i oluşturarak yoluna daha emin adımlarla devam etmektedir. Yılların getirdiği tecrübe ve bilgiyi en iyi şekilde harmanlayarak, başka hiçbir yerde olmayan özellikleri taşıyan profil sistemlerini , kendi arge departmanında tasarlayıp hayata geçiren ALUWAY; mimari sistem profilleri üretiminde kısa zamanda aranan markalar arasında yerini almış ve hızla büyümektedir.

Tasarımda
Estetik
İmza

Vizyon

İnşaat sektörüne Alüminyum doğrama konusunda en doğru , en iyi , en estetik , en güvenilir sistemleri tasarlayarak sunmak ve bu sayede ALUWAY markasını tüm dünyada bilinir ve tercih edilen bir marka haline getirmektir.

Misyon

ALUWAY markası ülkemizde bulunan alüminyum profil üreticilerinin sadece tonaj odaklı üretim yapmaları, mimari sistem profilleri ile ilgili fazla yatırım ve arge yapmamaları sebebi ile bir ihtiyaçtan dolayı ortaya çıkmıştır. Dünya çapında bilinen ve tercih edilen bir marka olurken , çevre dostu üretim süreçleriyle, mümkün olan en az olumsuz çevresel etkiyi destekleyerek , sürdürülebilir bir büyüme gerçekleştirmektir.

Değerlerimiz

Kaliteden ödün vermemek

Kaliteden ödün vermemek

Kaliteden ödün vermemek

Kaliteden ödün vermemek

Kaliteden ödün vermemek

Kaliteden ödün vermemek

E-katalog

İncele

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur. Laoreet lacus non accumsan sagittis ultricies consectetur tortor purus quisque. Commodo natoque condimentum laoreet.

Lets talk with us

Questions, comments, or suggestions? Simply fill in the form and we’ll be in touch shortly.

0252 319 62 62

Konacık Mah. Atatürk Blv. No:135 B/1 Bodrum/Muğla

info@akmanlar.com